ЛДПР пропонує Польщі провести референдум на Західній Україні

У ЛДПР підтвердили, що запропонували Польщі, Румунії та Угорщини домогтися проведення референдумів в українських регіонах, які раніше належали цим державам.

Партія Володимира Жириновського надіслала відповідні листи міністерствам зовнішніх справ трьох держав, повідомив польський канал TVP1, який назвав цю ініціативу пропозицією розділити Україну.

"Справді, ми надіслали такі листи до посольств Польщі, Угорщини та Румунії. Проте про жоден розпроділ території в них не йшлося - ми просто пропонували провести референдуми на суміжних з Україною територіях і домогтися проведення таких же референдумів у низці українських регіонів, які раніше належали названим країнам", - заявили "Інтерфаксу" в понеділок у прес-службі партії.

Польське МЗС розцінило листа як "курйоз", повідомляє TVP1, і планує надіслати пану Жириновському ввічливу відповідь без згадок про зміст листа.

18 березня лідер партії Володимир Жириновський виступив з аналогічною пропозицією на пленарному засіданні Держдуми.

"Я вважаю, прийшов час не тільки російські землі повернути під російський прапор, що природно, але й західні землі України ... повернути Польщі, Угорщині та Румунії" , - сказав тоді лідер ЛДПР.