CША виділять Молдові $10 млн на зміцнення безпеки

Помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд заявила, що Вашингтон надасть Молдові додатково $10 млн для зміцнення безпеки на кордоні. Про це з Кишинева повідомило агентство Інтерфакс.

"Ситуація в регіоні складається непросто. Тому ми вирішили додатково до раніше обіцяних коштів надати Молдові 10 млн доларів для зміцнення безпеки на кордоні. Це вписується в стратегічний діалог, який Молдова розвиває з США", - сказала пані Нуланд на прес-конференції в Кишиневі за підсумками одноденного візиту до Молдови.

За її словами, в ході переговорів в молдовській столиці обговорювалися як двосторонні відносини, так і ситуація в регіоні в цілому.

Вікторія Нуланд зазначила, що Молдова підтримала резолюцію Генеральної Асамблеї ООН щодо Криму, "висловившись на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України".

"Я не випадково перебуваю сьогодні в Молдові. Ми хочемо підтвердити прихильність територіальній цілісності та суверенітету Молдови, праву народу Молдавії робити свій вибір на користь прогресу і європейської інтеграції. Ми вітаємо досягнутий Молдовою прогрес, у тому числі в лібералізації візового режиму, отримання доступів товарів на європейські ринки. Усім цим зможуть користуватися громадяни Молдавії, в тому числі Придністровського регіону та Гагаузії", - цитує Вікторію Нуланд агентство Інтерфакс.