МВС: Асавелюку не висували підозру в розстрілі мітингувальників у Києві

Генеральна прокуратура не пред'являла полковнику Сергію Асавелюк підозр у розстрілі учасників Євромайдану в центрі Києва, повідомив заступник міністра внутрішніх справ з громадської безпеки Сергій Яровий.

Пан Яровий підтвердив, що в період з 18 по 21 лютого полковник Асавелюк був начальником відділу координації в управлінні бойової та спеціальної підготовки внутрішніх військ МВС України.

"В ході розслідування Генеральною прокуратурою України участі співробітників міліції в операції, яка призвела до численних жертв, полковник Асавелюк пройшов перевірку... На сьогоднішній день Сергій Асавелюк не отримував повідомлення про підозру у вчиненні протиправних дій з боку слідства ГПУ", - заявив Сергій Яровий, якого цитує прес-служба МВС.

Він зазначив, що МВС зі свого боку також проводить внутрішню перевірку подій на Майдані, "за результатами якої буде прийнято рішення про можливість подальшої роботи працівників підрозділу, в тому числі і полковника Асавелюка".

Представник МВС також звернувся до ЗМІ з проханням враховувати презумпцію невинуватості і "утримуватися від поширення неперевіреної інформації".