Президія парламенту Криму підтримала призначення кандидатур від Меджлісу

Президія кримського парламенту погодила кандидатури Меджлісу, які він висунув для роботи у Раді міністрів.

Кандидатуру відомого російського бізнесмена, власника каналу ATR Ленура Іслямова погоджено на посаду в.о. заступника голови Ради міністрів Криму, хоча Меджліс вимагав для нього крісло першого віце-прем’єра.

На посаду голови Республіканського комітету у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян підтримано кандидатуру Заура Смірнова.

Ці дві кандидатури були рекомендовані Меджлісом у вівторок. Пан Смірнов вийшов зі складу національного органу, у якому обіймав посаду заступника голови, оскільки Меджліс вирішив, що його члени не працюватимуть у владі.

У вівторок голова Меджлісу Рефат Чубаров сказав, що направлення двох кандидатів "для вирішення практичних питань облаштування кримських татар не означає визнання політичних, правових, культурних та інших змін, які зараз відбуваються у Криму".

Тим часом, речник МЗС України Євген Перебийніс заявив, що МЗС з розумінням ставиться до рішення Меджлісу співпрацювати з новою владою Криму, "бо нинішня ситуація кримських татар у Криму є складною і неординарною".

"Ми знаємо, що кримські татари виступають за територіальну цілісність України, не визнають анексії Криму та незаконного референдуму", - зазначив пан Перебийніс, і висловив переконаність, що всі дії представників кримських татар будуть спрямовані на підтвердження цього факту.