МЗС надіслало ноту Росії і вимагає пояснень щодо подій на Майдані

Українське міністерство закордонних справ направило Росії ноту з проханням надати інформацію в рамках розслідування справи про масові вбивства під час протестів в січні-лютому цього року.

Українське відомство зокрема цікавить інформація про поставки зброї в Україну та роль співробітників ФСБ на території України в дні, коли в Києві загинули десятки людей.

МЗС також просить надати інформацію про генерал-полковника Бесєду, який перебував в Україні в лютому.

"З метою встановлення істини в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні про численні вбивства громадян України, скоєні під час проведення масових заходів у Києві в період 18-22 лютого, МЗС звернулося до російської сторони з проханням допитати генерал-полковника ФСБ Росії Бесєду С.А. про обставини його перебування в Україні з 20 по 21 лютого", - сказано в повідомленні МЗС.

У четвер були оприлюднені попередні дані про розслідування обставин загибелі людей в Києві. Виконувач обов'язків голови СБУ Валентин Наливайченко сказав, що в Україну прибули кілька російських транспортних літаків зі зброєю та 5,1 тонни вибухівки.

Також пан Наливайченко заявив, що є підстави вважати, що співробітники ФСБ Росії брали участь в організації заворушень в Києві.

Новини на цю ж тему