Cепаратисти в Луганську погрожують виставити живий щит із жінок

Сепаратисти, які захопили будівлю СБУ у Луганську і тримають у заручниках 60 людей, пригрозили в разі штурму будівлі правоохоронцями виставити вперед жінок, - повідомляє УНІАН з посиланням на відеорепортаж з міста ТСН.

Раніше в соцмережах поширилися припущення, що штурм будівлі почнеться опівночі.

Депутати, які ходять на переговори до сепаратистів, стверджують, що протестувальники вже попрощалися з родинами і обіцяють стояти "до кінця".

Від компромісу заколотники відмовляються і попереджають, що на застосування сили відповідатимуть силою. Готові вони і до радикальних заходів – у разі штурму перед барикадами поставлять неозброєних жінок.

6 квітня сепаратисти в Луганську захопили будівлю управління СБУ і збройовий склад, який розміщується в управлінні. Під час штурму були вибиті вхідні двері в будівлі, камінням розбито вікна, мітингувальникам вдалося увірватися всередину управління і встановити на козирку будівлі прапор Російської Федерації.

8 квітня антитерористична група Служби безпеки України повідомила, що зловмисники замінували приміщення і утримують у ньому десятки заручників.

Новини на цю ж тему