Міноборони заперечує, що убитий в Криму майор був нетверезий

Міністерство оборони України назвало "цинічною та відвертою брехнею" повідомлення кримських слідчих про те, що розстріляний російським військовим український майор Станіслав Карачевський нібито був у нетверезому стані.

"Ці заяви зроблені російською стороною задля того, аби вигородити вбивцю. З цього є підстави вважати, що так зване "слідство" від початку буде упередженим", - ідеться у повідомленні прес-служби Міноборони.

7 квітня заступник керівника Головного командного центру Збройних Сил України генерал-майор Олександр Розмазнін розповів подробиці вбивства.

За його словами, в неділю ввечері майор Карачевський допомагав збирати речі капітану Артему Єрмоленко, готуючись до відправки на материкову частину України. Вони поверталися ще з одним товаришем додому. Пройшли повз КПП своєї частини, де тепер служать російські військові.

"Зав’язалася розмова. Після цих перемовин росіяни викликали групу підсилення. Українські офіцери намагалися знайти притулок у гуртожитку. В процесі переслідування на всіх п'яти поверхах росіяни підірвали світло-шумові гранати. Капітан Єрмоленко зумів заховатися в кімнаті. В цей час вбивця - російський молодший сержант - застрелив з автомата майора Карачевського: одну кулю - в тулуб, іншу - в голову", - повідомляє Міноборони.

У відомстві нагадали, що від початку окупації АР Крим українські військові тримали зброю опечатаною на складах.

У загиблого залишилися 5-річний син і 4-річна донька.

Раніше в Криму снайпери вбили українського прапорщика.