Укрзалізниця: призупинити продаж квитків попросили з Криму

В "Укрзалізниці" заявили, що вирішили тимчасово призупинити попередній продаж квитків до Криму у зв'язку з "корегуванням розкладу руху поїздів самопроголошеним ДП "Кримська залізниця" без погодження з центральною дирекцією. Там також повідомили, що з аналогічним проханням до них звертався керівник "Кримської залізниці" Андрій Каракулькін.

"Продаж квитків не здійснюється, як на внутрішньодержавні, так і на міжнародні поїзди, що курсують територією України",- йдеться у повідомленні на сайті перевізника.

Квитки перестануть продавати з 27 травня. Телеграму про це рішення надіслали до залізничних адміністрацій Росії і Білорусі.

Зміни у графіку на 2014–2015 роки, пояснює перевізник, викликані неузгодженістю розкладу руху поїздів між Кримом і територією материкової України.

"Також є потреба перегляду графіку руху через значне зниження пасажиропотоку та введення додаткових зупинок для проведення контрольних операцій", - додали в "Укрзалізниці".

Щоб врегулювати графік, "Укрзалізниця" запропонувала наступного тижня провести зустріч з представниками російської "РЖД" та Білоруської залізниці.

Попередній продаж квитків відновлять після узгодження руху між усіма залізничними адміністраціями, додали в компанії.

Напередодні керівник "РЖД" Володимир Якунін телеканалу у коментарі телеканалу "Росія 24" заявив, що залізничні перевезення між Україною і Кримом можуть бути припинені.

Російська газета "Коммерсант" написала, що конфлікт Києва і Москви може обернутися повним припиненням залізничного сполучення між країнами.