СБУ: диверсійними групами на сході України керують спецслужби Росії

Служба безпеки України заявила, що диверсійними групами, які діють у східних регіонах України, керують російські спецслужби, що віддають команди відкривати вогонь на ураження.

"Перехоплені СБУ переговори між російськими диверсантами свідчать про те, що диверсійними акціями на Сході України відверто керують кадрові офіцери російської військової розвідки, даючи цинічні команди "відкривати вогонь на ураження" в бік українських військових", - йдеться у повідомленні на сайті СБУ.

Як наголосили у відомстві, співробітники російського Головного розвідувального управління "дають чіткі вказівки групам так званої "самооборони", які вони ж і озброїли, захоплюючи райвідділи міліції"

У СБУ зазначили, що найбільш гострі моменти бере на себе бойовий російський спецназ – бійці 45-го окремого гвардійського розвідувального полку спеціального призначення, дислокованого у Одинцовському районі Московської області.

"Ці ж російські спецназівці захоплювали Верховну Раду Криму та інші адміністративні будівлі на півострові у лютому-березні", - заявили у СБУ.