МЗС Росії: роззброїтись насамперед має "Правий сектор"

У російському МЗС висловили розчарування реакцією Вашингтона на досягнуті на чотиристоронньої зустрічі у Женеві домовленості щодо ситуації в Україні, заявивши, що роззброїтись у першу чергу мають бійці "Правого сектора".

"Американська сторона знову наполегливо намагається обілити дії нинішньої київської влади, яка взяла курс на силове придушення протестних виступів населення південно-східних регіонів... Причому вина за українську кризу і її загострення необґрунтовано покладається на Росію", - йдеться в коментарі департаменту преси та інформації МЗС Росії.

"В деяких заявах американських офіційних осіб звучать ультимативні нотки, нам намагаються загрожувати новими санкціями, що абсолютно неприйнятно", - наголосило російське міністерство.

Москва також зазначила, що на переговорах у Женеві обговорювалося "виключно внутрішнє становище в Україні".

Як пояснило МЗС, коли йдеться про роззброєння всіх незаконних збройних формувань, то насамперед Москва має на увазі "вилучення зброї у бойовиків "Правого сектора" та інших профашистських угруповань, які брали участь у лютневому перевороті в Києві".

"Сенс зустрічі в Женеві полягав у тому, щоб послати Києву ясний сигнал, що стабілізувати обстановку можна тільки через запуск повноцінного діалогу з регіонами, особливо з тими, де переважають російськомовні жителі", - йдеться в коментарі російського МЗС.