Янукович у заяві попередив про "кровопролиття"

Усунутий президент України Віктор Янукович поширив у Ростові-на-Дону заяву, в якій закликав українську владу відвести всі збройні сили в місця постійної дислокації.

У заяві також йдеться про необхідність "негайного виведення зі сходу України спрямованих туди загонів так званої "національної гвардії", переодягнених у військову форму і "озброєних автоматичною зброєю і гранатами" і про "негайний початок мирного діалогу з висунутими населенням східних регіонів лідерами".

За його словами, нова влада, яка перебуває "за крок від кровопролиття", назвала "мільйони людей терористами. У людей немає вже іншого шляху, окрім боротьби за свої права, своє життя і своїх дітей".

"Ви - за крок до кровопролиття, кров не змивається. Зупиніться!" - йдеться у заяві Віктора Януковича.

18 квітня стало відомо, що генеральна прокуратура України підозрює колишнього президента і його соратників у скоєнні терористичного акту, який призвів до загибелі людей.

За даними відомства, усунутий президент Віктор Янукович, екс-глава СБУ Олександр Якименко і колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко створили терористичну організацію.