Теміргалієв про проблему води в Криму: будемо бурлити свердловини

Перший віце-прем’єр самопроголошеної Республіки Крим Рустам Теміргалієв заявив, що в Криму будуть робити нові свердловини для вирішення проблем з водою у проблемній південно-східній частині півострову.

"Для цього буряться нові свердловини біля м. Старий Крим і починається перекидання води з заповнених передгірних водосховищ. Крім того, здійснюється реконструкція застарілих водопроводів в районі Феодосії, в яких губилося більше 50% води. Загалом, кримчани не відчують ніяких проблем з питною водою", - написав він на своїй сторінці у facebook.

При цьому він зазначив, що істотні проблеми за відсутності дніпровської води, яка подавалась через Північно-Кримський канал, відчуває сільське господарство.

Державна агенція водних ресурсів України повідомила, що вода на півострів не подається, бо до цього часу управління Північно-Кримського каналу "не отримало конкретних пропозицій щодо укладання договірних відносин для водозабезпечення".

В агенції додали, що Крим також має борг за воду у сумі 1,7 млн гривень і продовжує несанкціоновано забирати воду – обсяг вже склав майже 4 млн кубометрів.

У той же час, пан Теміргалієв каже, що кримська влада подала всі необхідні документи: "Ми переробляли і передавали проекти договору на вимогу Держводгоспу України 4 рази! А води немає".