Турчинов: вимагаємо від Росії припинити втручання у справи України

Виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов завернувся до вимогою до Росії припинити втручання у внутрішні справи України, заявивши, що Москва перейшла від погроз до концентрації військ на кордоні.

"Після успішних кроків українських силових структур по боротьбі із тероризмом Російська Федерація перейшла від публічних погроз на нашу адресу до демонстративної концентрації Збройних Сил безпосередньо на Східному кордоні нашої держави", - йдеться у зверненні пана Турчинова до громадян.

За його словами, Росія на державному рівні "підтримує тероризм" в Україні.

"Війни, терористичні напади, регіональний сепаратизм - це відомі російські проблеми, які тепер штучно намагаються перенести в Україну", - наголосив в. о. президента, додавши, що українська влада не відступить "перед терористичною загрозою".

"Ми вимагаємо від Російської Федерації припинити втручання у внутрішні справи України, припинити постійні погрози і шантаж та відвести свої війська від Східного кордону нашої країни", - сказав Олександр Турчинов.

Раніше міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що в четвер в прикордонних з Україною районах почалися військові навчання російських батальйонних тактичних груп.