​Аваков про АТО: терористам варто остерігатися цілодобово

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував проведення на сході України антитерористичної операції. За його словами, мирним жителям боятися нічого.

"Отже, ніякого припинення АТО у зв'язку із загрозою вторгнення збройних військ Росії, як поспішили заявити багато ЗМІ - немає. Ця інформація не відповідає дійсності. АТО триває. Терористам варто остерігатися цілодобово", - написав пан Аваков на своїй сторінці у facebook.

За його словами, одним з ключових принципів антитерористичної операції є скорочення до мінімуму ризиків для мирного населення.

"Делікатність в цьому питанні шкодить термінам проведення операції, її оперативності та ефективності. Але це фундаментальний принцип, продиктований силовикам керівниками країни. Ми не боремося силовими методами з інакомисленням. Сила і жорсткість - тільки терористам, зі зброєю в руках", - зазначив па Аваков.

В середу, 23 квітня, Київ продовжив антитерористичну операцію на сході. 24 квітня звільнили міськраду міста Маріуполь, знищили кілька блок-постів у місті Слов'янськ, було вбито п'ятеро бойовиків. Росія після цього активізувала військові навчаняя на кордоні з Україною.