Прокуратура Криму попередила члена Меджлісу через український прапор

Через вивішений прапор України на будівлі офісу Меджлісу кримськотатарського народу в Сімферополі, член Меджлісу Різа Шевкієв отримав офіційне попередження від прокуратури Криму про неприпустимість порушення Федерального закону Росії "Про протидію екстремістській діяльності".

За словами кореспондента ВВС Україна, 21 квітня цілий автобус бійців так званої кримської "самооборони" приїхав до офісу Меджлісу, щоб зняти з будівлі український прапор.

Прес-секретар Меджлісу Лейла Муслімова каже, що вони встановили драбину і замінили прапор Україна на прапор Криму, коли в офісі майже нікого не було.

Різа Шевкієв є також головою благодійного фонду "Крим", на балансі якого перебуває офіс Меджлісу.

Він повідомив ВВС Україна, що попередження, в якому пояснюється процедура кримінальної відповідальності за порушення зазначеної статті, отримав офіційним листом, підписаним в.о. прокурора Криму Наталею Поклонською.

В листі зазначено, що прапор України був встановлений "для пропаганди та публічного демонстрування, що послужило порушенню соціальної, національної ворожнечі і стало пропагандою винятковості".