Царьов подав заяву про зняття кандидатури на виборах

Депутат Верховної Ради Олег Царьов, відомий своїми проросійськими висловлюваннями, офіційно подав заяву до Центральної виборчої комісії про зняття своєї кандидатури на виборах президента.

Прес-служба ЦВК повідомила, що відповідна заява надійшла у четвер по обіді. 1 травня - останній день, коли кандидати можуть знімати свою кандидатуру на виборах, що відбудуться 25 травня.

В цей день також зняла свою кандидатуру Наталія Королевська.

Раніше генеральна прокуратура повідомила, що кваліфікує дії Олега Царьова як посягання на територіальну цілісність та недоторканність України.

"Така реакція прокуратури пов'язана з публічними виступами Царьова під час масових заходів, а також у засобах масової інформації, у яких він закликав до роз'єднання країни, посягав на територіальну цілісність держави та висловлював сепаратистські наміри", - сказано в повідомленні генпрокуратури.

Виконувач обов'язків генпрокура Олег Махніцький каже, що зараз ведеться "досудове розслідування, у ході якого буде встановлений ступінь відповідальності політика за поширення сепаратистських ідей".

Новини на цю ж тему