У Донецьку сепаратисти захопили прокуратуру

У Донецьку проросійські активісти захопили штурмом будівлю прокуратури. Співробітники правоохоронних органів відбили першу атаку.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в четвер вдень проросійськи налаштовані особи проводили марш, в ході якого звучали заклики штурмувати прокуратуру, оскільки вона "підтримує київську хунту".

Через якийсь час зазначені особи побігли до будівлі прокуратури, проте їм перешкодив кордон правоохоронців в захисному обмундируванні і зі щитами.

Понад 1000 осіб з георгіївськими стрічками зібралися перед будівлею облпрокуратури. Багато хто з них в балаклавах. У відповідь на те, що правоохоронці не допустили захоплення будівлі прокуратури, проросійські активісти почали кричати, що міліціонери - "фашисти", і почали закидати будівлю камінням і петардами.

Правоохоронці змушені були відступити в будівлю, де тримали оборону від радикалів і відбивали атаки світлошумовими гранатами, повідомляє Інтерфакс.

Згодом, як передає з міста кореспондент УНІАН, агресивні сепаратисти, багато з яких у балаклавах і камуфляжному одязі, прорвалися на територію обласної прокуратури.

Сепаратисти, нецензурно лаючись, стали відбирати щити у правоохоронців і скидати їх на купу. Деякі із загарбників почали гумовими кийками стукати по щитах, викрикуючи обвинувачення у бік бійців внутрішніх військ МВС.