Пєсков: українські вибори в даній ситуції - це абсурд

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков вважає абсурдом говорити про можливість проведення президентських виборів в Україні в даній ситуації.

"Після того, що сталося в Одесі, на тлі того, як розкручується спіраль конфронтації на південному сході країни, ми не розуміємо, про які вибори ведуть мову в Києві, в європейських столицях і у Вашингтоні", - сказав пан Пєсков.

За словами прес-секретаря президента, "очевидно, що на базі конституції, що зараз діє в країні, в умовах воєнних дій, в умовах каральної операції та масових вбивств говорити про якісь вибори щонайменше абсурдно".

При цьому , як каже Пєсков , в Москві поки не знають відповіді на питання, як буде діяти Росія в умовах зоростання конфронтації в Україні .

"Я не можу відповісти на це запитання, для нас це абсолютно новий елемент", - сказав він, додавши, що в Москву надходять тисячі дзвінків з південного сходу України. "Люди дзвонять у розпачі, просять про допомогу, переважна більшість вимагає допомоги Росії. Про всі ці дзвінки доповідається Володимиру Путіну", - наголосив пан Пєсков.

Відповідальність за сутички в Одесі, в яких в п'ятницю загинули понад 40 осіб, він поклав на українську владу.