Зі Слов'янська повідомили про штурм позицій сепаратистів

"Сили самооборони" Донбасу заявили, що військові підрозділи України рано вранці в п'ятницю почали штурм Слов'янська.

"Близько години тому почався штурм. Вогонь ведеться як наземними підрозділами, так і з повітря за підтримки авіації", - повідомив "Інтерфаксу" представник штабу "сил самооборони" міста.

За його словами, українські збройні формування почали масований наступ на місто. "Масована атаковані все блокпости по периметру міста. При цьому використовується вертолітна підтримка. Ми запустили в місті спеціальну сирену, щоб оповістити мешканців про початок штурму", - сказав співрозмовник агентства.

Він повідомив, що "сили самооборони" відступили вглиб міста.

Згодом керівник сепаратистської влади міста сказав журналістам, що сили "самооборони" збили український вертоліт і захопили в полон його пораненого пілота.

Українські силовики в ході чергової активної фази антитерористичної операції взяли під контроль більшу частину Слов'янська, повідомляє координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"На даний момент деблоковані блок-пости терористів, узятий під контроль телецентр у місті. Терористи намагаються розбігатися. Основні осередки опору зафіксовані в південно-східній частині міста" , - написав Д.Тимчук на своїй сторінці Facebook в середу вранці.

За його словами, в ході операції двома пострілами з ПЗРК терористами збитий вертоліт Мі-24 українських силовиків, а другий вертоліт, який працював у парі, покинув місце інциденту.