У Донецьку обстріляли будинок, де перебували депутат від УДАРу і журналіст

У Донецьку невідомі обстріляли дачу головного редактора інтернет-видання "Остров" Сергія Гармаша. Разом із ним у будинку перебував народний депутат Єгор Фірсов - голова Донецької обласної організації УДАРу.

Про це повідомили прес-служба партії УДАР і видання "Остров".

Під час перестрілки ніхто не постраждав, але Фірсов і Гармаш були змушені тимчасово залишити Донецьку область. Вони обоє є членами Комітету патріотичних сил Донбасу - сили, що виступає проти розколу країни.

"У Донецьку розпочалося справжнє полювання на представників політичних партій, які відстоюють цілісність України. Наших активістів викрадали і катували. Тож ми вирішили сховатися на дачі Сергія, яка розташована за 10 км від Донецька, і про яку, головне, ніхто не знав. Три дні ми пробули там. А вчора близько 23:00 раптом пролунав постріл", - цитує слова пана Фірсова сайт УДАРу.

"Ми одразу лягли на підлогу. Слідом пролунала автоматна черга. У нас були травматичні пістолети і один автомат, ми почали відстрілюватися. Стріляли в повітря, щоби показати, що у нас є зброя. Хвилин за 10 все затихло. Ми встигли сісти в машину і виїхати звідти", - каже Фірсов.