Фірташ каже, що справа проти нього - політична і сфабрикована

Голова Ради групи компаній Group DF Дмитро Фірташ заявив, що порушена проти нього у Сполучених Штатах кримінальна справа сфабрикована і має політичний підтекст.

"Зараз я розумію, що це повністю фабрикація кримінальної справи, і вона повністю політична. Я вважаю, що це хтось навмисно робить", - сказав бізнесмен в інтерв'ю телеканалу "Інтер", коментуючи повідомлення у пресі про те, що покази свідків, які лягли в основу справи, були надані під тиском.

"Я точно знаю, що я виграю цю справу. Тут у мене сумнівів немає, що буде перемога", - процитувала пана Фірташа його прес-служба.

Бізнесмен також заявив, що зазнав чималих збитків внаслідок процесу.

На початку квітня влада США звинуватила у дачі хабара шістьох іноземців, у тому числі українського олігарха Дмитра Фірташа, у справі про підкуп індійських чиновників для отримання дозволу на видобуток корисних копалин.

Пан Фірташ назвав тоді абсурдними і безпідставними висунуті проти нього звинувачення і висловив упевненість, що їх знімуть.

Бізнесмена заарештували в Австрії 12 березня за запитом ФБР. Суд у Відні присудив Дмитру Фірташу екстрадиційний арешт, але погодився звільнити його під заставу розміром 125 мільйонів євро і зобов'язання не залишати Австрію.