СБУ підтвердила, що у Будинку профспілок в Одесі була отруйна речовина

В одеському Будинку профспілок виявили сліди отруйної речовини, якою отруїлися більшість загиблих учасників сутичок, заявив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

"Міністерством внутрішніх справ замовлені експертизи, сподіваємось, що в тому числі міжнародні, об’єктивні, незалежні експерти зможуть закінчити найближчим часом. На моє переконання людям потрібно повідомити і склад цієї речовини, і навіщо завчасно, і хто її заносив у Будинок профспілок", - сказав він в ефірі "5 каналу".

Голова СБУ також переконаний, що трагедію в Одесі спланували заздалегідь: "Те, що це було сплановано, проплачено і були залучені диверсійні групи і бойовики – ми говоримо з повним переконанням, оскільки не одну диверсійну групу СБУ затримало і заарештувало, і в Одесі, і у сусідніх регіонах".

"Кількість громадських структур, кількість проплачених людей, які заїжджають з Російської Федерації, з Придністров'я – це просто навала, це фактично оголошена війна", - додав пан Наливайченко.

2 травня у масових заворушеннях і пожежі у Будинку профспілок у центрі Одеси загинули 46 людей, понад 200 поранено. Ще двоє людей згодом померли у лікарні.

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів