Турчинов просить розібратися, чому Болотова випустили з України

В.о. президента України Олександр Турчинов доручив Генпрокуратурі та СБУ протягом трьох годин пояснити причини, з яких "народний губернатор" Луганської області Валерій Болотов у вівторок зміг покинути територію України через пункт пропуску "Довжанський".

Як повідомляє агенція "Інтерфакс", це доручення пан Турчинов віддав після виступу депутата Олега Ляшка, який послався на слова Держприкордонслужби про те, що вона не мала підстав забороняти виїзд пана Болотова з України.

"Я прошу секретаріат оформити офіційне доручення Генеральній прокуратурі, Службі безпеки та Державній прикордонній службі дати офіційні пояснення за фактом, який був зараз оголошений з трибуни Верховної Ради", - сказав пан Турчинов.

Водночас у Державній прикордонній службі підтвердили, що Болотов на законних підставах залишив межі України, повідомляє "Інтерфакс".

Напередодні соратники Болотова повідомили про замах на нього. Керівник прес-служби так званої "Луганської народної республіки" розповів, що пан Болотов втратив багато крові і перебуває в закритій приватній клініці.

В українській міліції не підтвердили замах на самопроголошеного "народного губернатора" Луганщини.