Від зброї, захопленої сепаратистами, загинуло 78 людей - чиновник

Від вогнепальної зброї, яка потрапила до рук сепаратистів, загинуло 78 людей, заявив начальник одного з головних управлінь Генпрокуратури.

"Через безвідповідальне ставлення до виконання службових обов'язків багато зброї потрапило до сепаратистів і терористів. У нас ситуація, коли в Луганській області заволоділи більш ніж двома тисячами одиниць зброї. ... Зараз ми можемо констатувати, що від застосування (цієї. - Ред.) зброї ... загинуло 78 людей", - розповів у середу в ефірі "5 каналу" начальник ГУ Генпрокуратури з нагляду за дотриманням законів у кримінальному провадженні Микола Гошовський.

За його словами, у Донецькій і Луганські областях відбуваються не тільки вбивства, але й захоплення заручників і привласнення майна.

"У нас 125 випадків захоплення заручників", - розповів він. Він також висловив жаль через те, що однією з причин цього стала "деморалізація правоохоронних органів".

Пан Гошовський повідомив, що відкрито 14 кримінальних проваджень у зв'язку з неналежним виконанням правоохоронцями своїх обов'язків.