Під Волновахою загинули 16 бійців - МОЗ

Перший заступник міністра охорони здоров'я України Руслан Салютин повідомив, що в бою під Волновахою загинули 16 українських бійців. Раніше таке число загиблих 22 травня називали лише представники Донецької ОДА.

"На превеликий жаль, 16 наших бійців були вбиті. Це в даний час оперативна інформація щодо убитих наших військових", - сказав заступник міністра в ефірі "5 каналу" в четвер, повідомляє Інтерфакс.

За словами пана Салютіна, в госпіталях Харкова і Дніпропетровська перебувають 18 поранених, куди вони були доставлені санітарною авіацією. "Що стосується ще 12 поранених, то 6 з них у лікарні у Волновасі, ще 6 важко поранених перебувають у Донецьку", - сказав він.

Відповідаючи на питання про те, в якому стані знаходяться поранені українські військові, перший заступник міністра охорони здоров'я сказав: "Важко поранені, фактично, сконцентровані у Волновасі та Донецьку. Деякі важко поранені переправлені до Харкова, де їм буде надана деталізована медична допомога".

Раніше в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов повідомив, що в бою біля Волновахи вранці в четвер загинуло 13 українських силовиків.

Департамент охорони здоров'я Донецької обладміністрації повідомив про загибель 16 осіб у бою під Волновахою, не уточнивши, чи всі вони - військовослужбовці української армії.

Новини на цю ж тему