Донецька ОДА каже про 16 загиблих під Волновахою

Донецька обласна державна адміністрація заявляє про загибель 16 військовослужбовців під час АТО.

Про це сказано в повідомленні прес-служби обладміністрації.

Крім того, у медичних установах області перебувають 32 людей, які отримали поранення під час ранкового нападу на військовослужбовців Збройних сил України у Волноваському районі.

Вони перебувають у середньому, важкому та вкрай важкому стані.

За останню добу, як повідомив секретар РНБО Андрій Парубій, було здійснено щонайменше чотири напади на українських військових.

Зокрема, в ніч на четвер у Волноваському районі Донецької області група озброєних людей напала на блокпост українських військовослужбовців.

За даними Міноборони, "терористи підступно, із засідки, відкрили масований вогонь зі стрілецького озброєння, ручних протитанкових гранатометів та мінометів по блокпосту, на якому несли службу військовослужбовці однієї з військових частин ЗС України. Під час обстрілу один із зарядів влучив у бойову машину, яка перебувала на блокпосту, що спричинило вибух боєкомплекту".

Експерти і журналісти критикують те, як було організовано ночівлю військових.

"Враховуючи також той факт, що зараз в зоні АТО зосереджені достатні сили і засоби, задіяні в операції, знову гостро постає питання ефективності та компетентності керівництва АТО", - написав військовий експерт Дмитро Тимчук у своєму Facebook.