МЗС назвало візит Медведєва до Криму "зухвальством"

Міністерство закордонних справ України протестує у зв’язку з візитом російського прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва до Криму.

У МЗС цей візит назвали "зухвальством" та "свідомою провокацією" Росії.

"Відвідання головою російського Уряду окупованого Криму в день проведення виборів Президента України вважаємо особливим зухвальством та свідомою провокацією з боку Росії, спрямованою на дестабілізацію ситуації в Україні. Це суперечить раніше висловленій президентом РФ Володимиром Путіним зацікавленості, щоб вибори в Україні пройшли у мирній та спокійній обстановці", - йдеться у заяві МЗС.

Україна також закликала Росію поважати територіальну цілісність і суверенітет України, скасувати незаконні рішення про анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, дотримуватися норм міжнародного права і двосторонніх договорів, а також припинити підтримувати "екстремістські та терористичні угруповання, які з території Росії проникають в східні області України" та перешкоджають вільному волевиявленню українців.

Дмитро Медведєв вже втретє приїжджає до Криму, відколи півострів був анексований Росією. Цього разу він планує відвідати відділення міграційної служби РФ у Севастополі та дитячий табір "Артек".