Івано-Франківська область оголосила жалобу за загиблими у збитому вертольоті

Івано-Франківська область оголосила триденну жалобу, з 30 травня по 1 червня, за загиблим співробітникам міліції, які перебували у збитому терористами вертольоті під Слов'янськом.

Як стало відомо, серед загиблих є шестеро прикарпатців, повідомила Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

"Троє з них іванофранківці - старший лейтенант міліції Василь Семанюк, старший прапорщик міліції Володимир Шарабуряк, прапорщик міліції Володимир Лисенчук", - йдеться у повідомленні.

Серед загиблих також старший лейтенант міліції, заступник командира взводу Петро Безпалько з села Крихівці, старшина Петро Остап'юк з села Торговиця Коломийського району та старший сержант Віктор Яков'як з села Голосків цього ж району, додали в ОДА.

Протягом траурних днів на адміністративних приміщеннях будуть приспущені державні прапори з чорними стрічками, обмежені розважальні та концертні заходи, а урочисті лінійки в школах області з нагоди завершення навчального року почнуться з хвилини мовчання.

Панахиди за загиблими відбудуться в суботу, 31 травня.

29 травня під Слов'янськом був збитий вертоліт, в результаті чого загинули 12 українських силовиків. Один гвардієць вижив, він перебуває у важкому стані.