Медведєв: Україна каже, що перерахувала частину боргу за газ

Україна перерахувала Росії певну частину суми боргу за газ, заявив на прес-конференції за підсумками засідання Ради глав урядів СНД прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

"Наші українські партнери сказали, що вони перерахували певну частину суми. Але зобов'язання вважається виконаним, хоча б частково, не в момент відправлення грошей, а в момент їх зарахування на рахунок кредитора, тобто на рахунок постачальника газу АТ "Газпром", - сказав пан Медведєв, якого цитує агенція "Інтерфакс".

За словами Медведєва, якщо ці гроші будуть отримані, в російському уряді подивляться на суму перерахувань, після чого можна буде далі вести переговори з газових питань.

На питання журналістів про те, чи є шанс, що "Газпром" перегляне своє рішення про можливе призупинення поставок газу в Україну у червні в разі несплати, пан Медведєв сказав, що є шанси не лише на те, що "Газпром" перегляне рішення, але й на те, що українська сторона заплатить.

За словами російського прем'єра, голова правління "Газпрому" Олексій Міллер повідомив йому, що тристоронні газові переговори в Берліні за участю Євросоюзу тривають.