"Правий сектор": ми не готували теракти в Криму, як заявляє ФСБ

"Правий сектор" заперечує свою причетність до підготовки терактів у Криму, про що вранці в п'ятницю повідомила ФСБ Росії.

"Ми неодноразово заявляли, що "Правий сектор" діє суто в рамках норм українського законодавства. Будь-які заяви ФСБ про теракти, про те, що в нас є незареєстрована зброя - це чергова зухвала цинічна брехня кремлівської пропаганди", - заявили Російській службі Бі-бі-сі в організації.

"Кремлю вигідно показувати "Правий сектор" як екстремістів, хоча ми завжди були мирною організацією. Жодних терактів ми, звісно, не плануємо", - сказав речник ПС Артем Скоропадський.

Раніше в п'ятницю ФСБ повідомила, що затримала в Криму чотирьох осіб, які входять в націоналістичну організацію "Правий сектор" і готували теракти в Сімферополі, Ялті і Севастополі.

Один із затриманих - український кінорежисер Олег Сенцов.

У "Правому секторі" поки не змогли повідомити, чи були в організації такі люди.

"Оскільки кримська організація "Правого сектора" діє по суті підпільно через те, що Крим є окупованою територією, то ми не запитуємо прізвища у наших активістів. Зараз ми перевіряємо, хто ці люди і чи мають вони відношення до "Правого сектора", - сказав пан Скоропадський.