Київ вимагає, аби Росія припинила відправляти на Схід диверсійні групи

У Міністерстві закордонних справ України стурбовані почастішанням випадків проникнення на територію країни озброєних бойовиків з Росії та активізацією їх терористичної діяльності в східних регіонах, і вимагають припинити такі кроки.

"Вимагаємо від Російської Федерації невідкладно припинити організацію терористичної діяльності, підбурювання і надання будь-якої допомоги терористичним організаціям, що діють у східних областях України, в тому числі практику засилання російських збройних диверсійних груп на територію України", - йдеться у коментарі департаменту інформаційної політики МЗС.

У МЗС наголосили, що особливу стурбованість викликають заяви окремих офіційних представників РФ, зокрема глави Чечні Рамзана Кадиров, "які підтверджують наміри продовжувати практику підсилення рядів терористів відповідними російськими спецпідрозділами".

Таким чином, російська сторона порушує зобов’язання, взяті на себе згідно з цілим комплексом міжнародних договірно-правових інструментів в галузі запобігання і протидії міжнародному тероризму, додали у відомстві.