Управління Луганського прикордонного загону штурмують бойовики

Бойовики намагаються штурмом взяти управління штурмують Луганського прикордонного загону - про повідомили на сайті Держприкордонслужби.

"Близько 00:30 до управління Луганського ПЗ під'їхало приблизно 100 озброєних осіб, які розосередилися по периметру загону. Перша атака із застосуванням автоматів та підствольних гранатометів розпочалася близько четвертої години та тривала близько 40 хвилин", - йдеться у повідомленні.

Напад вдалося відбити, повідомили у ДПС: "Передислокувавшись, нападники знову розпочали атакувати. Цього разу із позицій, обладнаних у вікнах багатоповерхівки, по прикордонниках прицільний вогонь вели снайпери".

Другу і третю хвилі атаки також відбили. На території загону виникли пожежі. Серед прикордонників є поранені.

"Терористи продовжують стягувати сили та озброєння до управління загону. Станом на 7:00 їх вже близько 400 осіб. І озброєння помічені міномети та ДШК. За наявною інформацією, терористи заблокували мешканців будинку, що перебуває поруч із частиною, та ведуть вогонь із вікон квартир мирних жителів, що унеможливлює для прикордонників ведення прицільного вогню", - додали у Держприкордонслужбі.

Там також наголосили, що допомоги прикордонникам від Збройних сил та правоохоронних органів немає.

Минулого тижня голова ДПС Микола Литвин заявляв, що на нараді у виконувача обов'язків президента Олександра Турчинова пообіцяли через п'ять днів посилити кордон військовими.