Прикордонна служба каже, що зберегла систему управління охороною кордону

Систему управління з охорони державного кордону в Луганській області після передислокації прикордонзагону було збережено, повідомила прес-служба прикордонного відомства.

"Силами Держприкордонслужби України була розроблена та сьогодні вночі проведена спеціальна операція, в результаті якої вдалося без втрат вивести особовий склад Луганського прикордонного загону на безпечні позиції", - йдеться у повідомленні.

"Тим самим було не лише врятовано життя прикордонників, що майже 2 доби перебували в оточенні терористів, але й збережено систему управління та керування охороною державного кордону в Луганській області", - наголосили у Держприкордонслужбі.

Бойовики напали на штаб Луганського прикордонзагону рано вранці 2 червня. Під час штурмів були поранені вісім прикордонників , четверо з них - у важкому стані.

У ніч на середу Держприкордонслужба була змушена передислокувати особовий склад Луганського прикордонзагону до "більш безпечних місць для виконання завдань з організації охорони державного кордону".