У Ростові спростували заяви про біженців з України

Влада Ростовської області РФ заявила ВВС, що 7 тисяч українців, які в'їхали до регіону за минулу добу, не є біженцями.

За словами Олександра Титова, речника заступника губернатора Ростовської області Вадима Артемова, вони приїхали відпочити або відвідати своїх родичів в інших регіонах Росії.

Раніше у середу агенція "Інтерфакс" із посиланням на пана Артемова повідомила, що влада Ростовської області планує до вечора запровадити режим надзвичайної ситуації через проведення на прикордонній території України спецоперації і збільшення потоку біженців.

Російський дитячий омбудсмен Павло Астахов написав у середу в мережі Instagram, що влада Ростовської області запровадила режим надзвичайної ситуації на прикордонних з Україною територіях.

Як повідомив ВВС Олександр Титов, 7 тисяч людей - це звичайна цифра для цієї пори року. Більшість з них вже покинули регіон, попрямувавши у Ставрополь, Краснодар і Крим. Він також наголосив, що про запровадження надзвичайного стану не йдеться.

У прикордонній службі України повідомили, що на державному кордоні з Росією жоден громадянин України не висловив бажання отримати статус біженця, а повідомлення про "тисячі біженців" з України поширюють російські медіа.

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів