Прокуратура Київщини оскаржила звільнення Лозінського

Прокуратура Київської області внесла апеляційну скаргу на постанову Бориспільського міськрайонного суду про звільнення від відбування покарання за станом здоров'я екс-депутата Віктора Лозінського, засудженого за вбивство.

"Прокуратура вважає таке рішення суду незаконним у зв’язку з тим, що у суді не доведено, що захворювання, зазначені у медичній документації відносно засудженого, становлять загрозу його життю та унеможливлюють подальше перебування у місцях позбавлення волі", - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури області.

Прокуратура також вважає, що виправний заклад випустив засудженого незаконно, оскільки, державне обвинувачення у визначені законом терміни внесло апеляцію.

Як повідомили в прокуратурі, за фактом звільнення екс-депутата почато кримінальне провадження щодо посадових осіб Бориспільської виправної колонії № 119 за статтею про службову недбалість.

Напередодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до в.о. генпрокурора Олега Махніцького з вимогою терміново вжити заходів для оскарження рішення суду щодо Лозінського.