Результати ЗНО з іноземної мови низькі - Лікарчук

Цьогорічні результати ЗНО з іноземних мов в українських абітурієнтів невисокі - про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

"З іноземних мов (англійської, французької, німецької, іспанської у 2014 році) з 69300 абітурієнтів, які склали тест з іноземної мови, 87 людей правильно виконали усі завдання тесту. Результат 200 балів отримали 100 абітурієнтів, при цьому 12% не подолали рубіж у 124 бали", - сказав директор Центру Ігор Лікарчук.

Він зазначив, що серед 84 найкращих абітурієнтів - 24 з київських шкіл, 20 - зі Львова та області, 8 - з Хмельницької області, 6 - з Харківської, 4 - з Рівненської, по троє - з Сумської та Полтавської. При цьому у Київській, Кіровоградській, Тернопільській, Херсонській та Чернівецькій областях немає жодного абітурієнта, який би правильно виконав усі тестові завдання.

Крім того, за словами пана Лікарчука, з 87 найуспішніших абітурієнтів немає жодного випускника сільської школи.

Він також наголосив, що цього року немає жодного абітурієнта, який би правильно виконав усі завдання із французької та іспанської мови, з німецької мови - лише 11 людей.

"Попереднє керівництво міністерства освіти говорило про реформу вивчення іноземних мов, запровадили вивчення іноземної мови з другого класу, другої іноземної мови - з п'ятого класу, але реформ немає. Результати, які є цього року, практично нічим не відрізняються від результатів минулих років", - заявив Ігор Лікарчук.