ДПС повідомляє про низку нападів на прикордонників

Державна прикордонна служба України повідомляє, що через напад на прикордонників у пункті пропуску "Ізварене" на Луганщині, 6 прикордонників були поранені, а двоє із них - у важкому стані.

"Близько 21.20 (20 червня 2014 року - ред.) бойовики під’їхали до пункту пропуску на автомобілях та відкрили вогонь по складу прикордонного наряду. Охоронці кордону вжили всіх необхідних заходів для евакуації цивільних осіб, які перебували у пункті пропуску, у безпечні місця. Після цього зміна прикордонних нарядів перемістилася на завчасно підготовлені вогневі позиції та прийняла бій. У подальшому прикордонники змушені були під натиском противника відступити з боєм на територію Росії", - йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

Там також зауважують, що "під час бою терористами також був здійснений обстріл російської території та поранено одного російського прикордонника".

ДПС також повідомляє і про напад на прикордонників на Донеччині в районі населеного пункту Виселки, а також на пункті пропуску "Успенка", що відбулися вже після оголошення про припинення вогню.

"Нападники вели масивний мінометний вогонь з 1.50 до 2.20. Також вони застосовували снайперську та автоматичну зброю. Внаслідок обстрілу поранено 3 прикордонників (один в тяжкому стані), завдано пошкодження техніці та технічним засобам. Після цього терористи направили свої сили до пункту пропуску "Успенка" та з 02.30 до 03.00 спробували напасти на нього застосовуючи стрілецьку зброю", - повідомляє ДПС.

Українські прикордонники відбили обидва напади.