Медведчук стверджує, що не представляє сепаратистів

Віктор Медведчук відмежувався від сепаратистських організацій на сході України.

"Ні в Донецьку, ні раніше я ніколи не представляв інтереси ДНР і ЛНР. У складі посередницької переговорної групи разом з народним депутатом Нестором Шуфричем ми вели і ведемо переговори з представниками ДНР і ЛНР для досягнення мирного врегулювання конфлікту на Сході України", - йдеться у заяві Медведчука, оприлюдненій на сайті "Українського вибору".

Раніше на сайті ОБСЄ опублікували повідомлення, у якому ідеться про зустріч представників моніторингової місії і "міністра інформації" самопроголошеної "Донецької народної республіки", за словами якого Віктор Медведчук представляє інтереси ДНР та ЛНР на переговорах з представниками українського уряду.

Сам Медведчук стверджує, що ця інформація - недостовірна.

У понеділок в Донецьку відбулися переговори за участі представників Києва, ОБСЄ, Москви та самопроголошених народних республік. За підсумками зустрічі сепаратисти пообіцяли дотримуватися перемир'я, оголошеного президентом Петром Порошенком.

Однак наступного дня сторони повідомили, що вогонь на Донбасі триває, а ввечері сепаратисти збили український вертоліт, внаслідок чого загинули дев'ятеро людей.