Медведчук і Шуфрич беруть участь у переговорах на Донбасі

Віктор Медведчук і Нестор Шуфрич беруть участь у переговорах на Донбасі - про це повідомила прес-служба "Українського вибору".

"Переговорна посередницька група у складі Віктора Медведчука й Нестора Шуфрича разом з контактною групою ОБСЄ сьогодні перебуває на Донбасі. Триває переговорний процес, подробиці поки що не повідомляються", - йдеться у повідомленні.

За словами Віктора Медведчука, мета переговорів - реалізація мирного плану на сході України.

Раніше про посередницьку роль Віктора Медведчука у врегулюванні конфлікту на сході України повідомив офіційний сайт Кремля. Українська влада офіційно не делегувала Медведчука і Шуфрича на переговори.

За дорученням Петра Порошенка, у засіданні тристоронньої контактної групи із реалізації мирного плану для сходу України участь бере другий президент України Леонід Кучма.

Засідання триває у Донецьку. За інформацією агенції "Інтерфакс", окрім Кучми і Медведчука участь у перемовинах беруть посол РФ в Україні Михайло Зурабов, представник чинного голови ОБСЄ Хайді Тальявіні, "прем'єр-міністр" самопроголошеної ДНР Олександр Бородай, лідер руху "Юго-Восток" Олег Царьов і представники самопроголошеної Луганської народної республіки.

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів