В Криму пропонують ліквідувати знаки українською та англійською мовами

Спікер парламенту самопроголошеної Республіки Крим Володимир Константінов заявив про необхідність ліквідувати на півострові всі дорожні знаки англійською мовою і скоротити знаки українською.

Про це повідомляє позаштатний кореспондент ВВС Україна з Криму.

"Неправильно те, що українською та англійською мовами у нас дуже велика кількість знаків. Я не думаю, що десь в Англії ми знайдемо напис англійською і російською, чи у Львові, наприклад, російською та англійською. Нам потрібно проявляти якусь самоповагу і привести всі написи в порядок. Ми не проти української, але англійцям тут точно робити нічого", - заявив він на засіданні "уряду" Криму.

Спікер додав: "Ми знаємо, як вони (англійці – ред.) нас люблять. Їх останній візит до Криму під час Кримської війни закінчився різного роду кладовищами, тому вони не заслужили того, щоб написи були на трасі замість російської мови. Потрібно привести це в порядок протягом місяця".

"Прем’єр-міністр" Сергій Аксьонов у відповідь наказав підготувати відповідні протокольні доручення ДАІ та органам місцевого самоврядування.