У ДНР готові продовжити переговори

Черговий раунд консультацій щодо мирного врегулювання на сході України призначили на п'ятницю, заявив "перший віце-прем'єр" самопроголошеної Донецької народної республіки Андрій Пургін.

"Дійсно, є домовленість провести черговий раунд консультацій 27 червня у Донецьку", - сказав Пургін агенції "Інтерфакс".

За його словами, консультації відбудуться у такому ж режимі, як минулого разу.

Президент Петро Порошенко, відповідаючи на запитання депутатів ПАРЄ, повідомив, що у середу знову збиралася тристороння контактна група у складі представників України, Росії і ОБСЄ.

Представників самопроголошених республік, за його словами, на останній зустрічі не було, "але це й не потрібно".

У п'ятницю, коли витікає термін оголошеного президентом припинення вогню, трьохстороння група має зібратися знову.

"Півгодини тому вони (Представники самопроголошених республік. - Ред.) висловили бажання взяти участь у зустрічі у п'ятницю. Це дуже важливий день: якщо наші умови щодо мирного плану не будуть прийняті, то ми ухвалимо дуже важливе рішення", - заявив президент.

23 червня у Донецьку відбулися переговори щодо мирного врегулювання ситуації на сході України. Участь у них брали представники ОБСЄ, України, Росії та самопроголошених республік. У підсумку сторони домовилися про припинення вогню, але вже наступного дня і представники АТО, і сепаратисти почали стверджувати, що сутички тривають.

24 червня під Слов'янськом збили український гелікоптер, це забрало життя дев'яти людей.

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів