Міхалков попросив Путіна звільнити українського режисера Сенцова

Російський режиcер Микита Міхалков звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням звільнити українського режисера Олега Сенцова, заарештованого в Криму та обвинуваченого в підготовці терактів.

На церемонії закриття 36-го Міжнародного московського кінофестивалю президент ММКФ пан Михалков взяв слово після виступу голови Спілки кінематографістів України Сергія Тримбача, в якому той попросив Володимира Путіна звільнити пана Сенцова, передає "Інтерфакс".

Микита Міхалков заявив, що підтримує прохання пана Тримбача і звертається до Володимира Путіна з проханням відпустити українського режисера.

"Я сподіваюся, що Тримбача почули, і сподіваюся, що мене також почують. Я приєднуюся до звернення голови Спілки кінематографістів України і прошу звільнити Олега Сенцова", - сказав російський режисер.

Раніше відомі світові режисери, серед яких Педро Альмодовар та Кшиштоф Зануссі, також просили Володмира Путіна звільнити режисера.

Олега Сенцова затримали 30 травня у Криму разом із трьома іншими чоловіками, яких ФСБ Росії назвала членами "Правого сектора". Їх підозрюють у підготовці диверсій та терактів у Сімферополі, Ялті та Севастополі.