Медведєв: за "законами війни" повернутися до переговорів буде складніше

Повернутися до переговорів буде значно складніше, бо такі закони війни - так заявив з приводу ситуації в Україні російський прем'єр Дмитро Медведєв.

"Перервавши перемир'я, президент Порошенко зробив драматичну помилку. Вона принесе нові жертви. І за них він тепер відповідає особисто", - написав голова російського уряду у себе на Facebook.

Напередодні Петро Порошенко оголосив про призупинення перемир'я на Донбасі. У середу заступник голови адміністрації президента Валерій Чалий заявив, що президент може повернутися до режиму незастосування сили на Донбасі, як тільки виконають головні умови, про які йшлося у рішенні Європейської ради 27 червня.

Російський прем'єр також написав про "величезний потік біженців" з України до Росії.

Минулого тижня в ООН повідомили, що цього року з України до Росії виїхали 110 тисяч людей, хоча офіційно про статус біженців у тій країни попросили лише 9500.

Окрім того, Дмитро Медведєв заявив, що найближчим часом Росія затвердить заходи з приводу підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Це право України. Право Росії - перейти до нових умов роботи з нею. Захистити свій ринок", - зазначив він.

У підсумку російський прем'єр заявив, що в таких умовах "розвивати відносини з Україною буде вкрай непросто, а з певних питань неможливо".