Порошенко запевнив Байдена в готовності до перемир'я

Президент України Петро Порошенко заявив у розмові з віце-президентом США Джо Байденом, що готовий відновити припинення вогню з сепаратистами на сході країни, але якщо будуть виконані умови,

Як повідомляється на сайті президента України, це може відбутися "як тільки буде підтвердження про його дотриманні в двосторонньому форматі, а також за умов звільнення всіх заручників і встановлення контролю над кордоном при моніторингу ОБСЄ".

"Глава держави підкреслив, що готовий до початку змістовних політичних переговорів без будь-яких додаткових умов", - сказано в повідомленні.

Джо Байден, зі свого боку, запевнив, що США поділяють і підтримують підхід президента України до врегулювання ситуації "в цей непростий для України час і готові докласти зусиль для досягнення миру в Україні", сказано в повідомленні.

Підтримку дій України висловила в четвер і Великобританія. Британський міністр закордонних справ Вільям Хейг у телефонній розмові з українським міністром Павлом Клімкіним сказав, що Британія підтримує всі дії України із забезпечення її територіальної цілісності перед лицем російської агресії.