Порошенко хоче активнішої участі Рима й Лондона у переговорах щодо України

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з міністром закордонних справ Італії Федерікою Могеріні обговорив міжнародну підтримку України, зазначивши що Рим та Лондон могли б відігравати більшу роль у врегулюванні української кризи.

"Президент високо оцінив зусилля Німеччини та Франції, які дозволили сформувати так звану "Нормандську четвірку", за участю також Росії, але й висловив думку, що міжнародний вплив міг би бути значно сильнішим, якщо б до Німеччини та Франції долучилися Італія та Великобританія", - повідомила прес-служба президента.

Порошенко також привітав пані Могеріні з початком головування її країни в Раді ЄС і висловив надію, що це буде сприяти євроінтеграції України.

Федеріка Могеріні у свою чергу заявила, що уряд Італії підтримує зусилля української влади, спрямовані на врегулювання кризи на сході країни.

"Ми підтримуємо Ваш мирний план. Ми застосуємо весь наш вплив та всі можливості, щоб досягти врегулювання в регіоні, включаючи двосторонні контакти", - сказала міністр, яку цитує прес-служба Порошенко.

У вівторок українська влада знову наголосила, що одностороннього припинення вогню більше не буде.