СКР підрозрює українського полковника у вбивстві оператора "Первого канала"

Російські слідчі підозрюють у вбивстві оператора "Первого канала" Анатолія Кляна українського полковника Маламена, повідомив офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін.

"У вбивстві Анатолія Кляна підозрюється командир дивізіону донецького зенітного ракетного полку полковник Маламен, який, за версією слідства, особисто віддав наказ стріляти на ураження у цивільних осіб, в результаті якого і був убитий Клян", - сказав Маркін.

За його словами, серед фігурантів справи також є командири і керівники батальйонів "Азов", "Айдар", "Дніпро", "Донбас" та "інші особи з числа командного складу та військовослужбовців збройних сил України, керівники та члени Національної гвардії і "Правого сектора".

Оператору "Первого канала" було 68 років, він загинув наприкінці червня, потрапивши під обстріл неподалік Донецька разом з колегами з інших телеканалів.

У причетності до загибелі російських журналістів також звинувачують українську військову Надію Савченко, яку бойовики взяли у полон на Донбасі, а потім її затримали у Росії.