Британський урядовець: ми дуже стурбовані ситуацією з Савченко

На думку заступника міністра закордонних справ Великої Британії у справах Європи Девіда Лідінгтона, ситуація з полоненою льотчицею Надією Савченко є "дуже небезпечним кроком у розвитку ситуації".

"Ми чули про цю ситуацію, і ми справді дуже стурбовані з цього приводу, однак нам поки що не відомі всі деталі того, що сталося", - заявив він в інтерв’ю ВВС Україна.

Він додав, що дуже важливо, аби у цій ситуації Росія діяла "у повній відповідності з нормами міжнародного права і щоб її дії були відкритими і чесними".

"Ми тісно співпрацюватимемо з українським урядом для того, щоб зрозуміти всі факти і прийняти адекватне рішення щодо наших подальших дій", - відповів він на питання, чи може ситуація з Надією Савченко призвести дщо запровадження західним світом суворіших санкцій проти Росії, як до того раніше закликав представник України при ЄС Костянтин Єлісеєв.

Військову льотчицю Надію Савченко захопили в полон сепаратисти у зоні проведення АТО. Пізніше виявилося, що вона утримується у слідчому ізоляторі російського Воронежа. У Росії її підозрюють у причетності до вбивства російських журналістів.

Детальніше про можливості введення санкцій проти Росії та позицію Великої Британії з цього приводу читайте вінтерв’ю Девіда Лідінгтона ВВС Україна.