Користувачі Facebook порівняли Меркель із Ріббентропом

Користувачі Facebook залишають на сторінці німецького канцлера Ангели Меркель коментарі, у яких порівнюють її із Йоахімом фон Ріббентропом.

У понеділок вдень на офіційній сторінці німецького лідера з'явилося її фото із подякою за те, що на Facebook Ангели Меркель підписалися вже 600 тисяч користувачів.

За кілька годин після того під цим дописом з'явилося майже 25 тисяч коментарів (станом на 22:00), більшість із яких містять у собі повідомлення "Danke Frau Ribbentrop", що у перекладі з німецької означає "Дякую, пані Ріббентроп".

Дописом Ангели Меркель також поділилися понад 3400 користувачів.

Наразі невідомо, чи усі сторінки, із яких залишали коментарі, належать справжнім людям.

Напередодні президент Росії Володимир Путін та канцлер Німеччини Ангела Меркель разом наголосили, що необхідно відновити прямий діалог між українською владою та сепаратистами.

Йоахім фон Ріббентроп був міністром закордонних справ Німеччини у 1938–1945 роках, а також радником Адольфа Гітлера із зовнішньої політики.

23 серпня 1939 разом з народним комісаром закордонних справ СРСР В'ячеславом Молотовим він підписав у Москві таємний додатковий протокол до договору про ненапад між СРСР та Третім Рейхом (Пакт Молотова - Ріббентропа). Серед іншого той документ давав Радянському Союзу можливість повернути землі, втрачені Росією у Першій світовій війні.