МЗС: 25 українців евакуювали зі смуги Гази

Міністр закордонних справ Павло Клімкін написав на свій сторінці у соціальній мережі Twitter, що консули отримали вказівки щодо евакуації українців з сектору Гази до Ізраїлю та Єгипту.

Як повідомив міністр, 25 українів вже евакуювали до Єгипту.

Протистояння між Ізраїлем і ХАМАСом не припиняється із минулого понеділка.

Напруження у регіоні зросло після вбивства палестинського підлітка невдовзі після того, як були знайдені тіла трьох ізраїльських хлопців.

У підсумку ХАМАС випустив ракети у бік ізраїльських міст, а Ізраїль у відповідь почав бомбити смугу Гази. Палестинські джерела повідомляють, що від початку минулого тижня в обстрілах у Газі загинули вже 172 людини. Багато з них - цивільні, повідомили в ООН.

Рада Безпеки ООН у суботу закликала сторони до припинення вогню і початку переговорів. Це стало першою заявою організації з моменту загострення палестино-ізраїльського конфлікту. Досі члени Радбезу не могли дійти згоди щодо своєї відповіді на події.

У неділю Ізраїль попередив, що готується завдати удари по північній частині смуги Гази та закликав мирних жителів евакуюватись. 17 тисяч людей з регіону уже попросили притулку в ООН.