У 72-й бригаді не підтверджують інформацію про ультиматум сепаратистів

Копирайт изображения Getty
Image caption Українські військові

У 72-й бригаді, яка зараз перебуває в оточенні поблизу українсько-російського кордону, не підтверджують інформацію деяких ЗМІ про те, що сепаратисти висунули їм ультиматум - здатися до 16 години дня.

"Все це неправда, це все поширюють люди, які морально трохи занепали і бояться тут далі перебувати", - сказав BBC Україна один із бійців підрозділу.

За словами бійця, в четвер їх не обстрілювали.

"Сьогодні якийсь прорив, слава Богу, всі живі, не було жодного обстрілу", - повідомив боєць.

Він розповів, що військові викопали окопи і спорудили бліндажі, в яких і ховаються. "Це головне, що захищає від "Градів" - сховатися в підземне укриття", - сказав він.

Військовий вважає, що підмога до них не прийде, і їм потрібен коридор.

"Бо до наших пробиватися далеко - колона буде така, що її можуть розстріляти з посадок чи вивести на мінне поле".

Раніше в РНБО повідомили, що ситуація на кордоні в зоні АТО залишається складною.

"Постійно застосовуються системи залпового вогню "Град", важка артилерія та міномети. Обстріли позицій прикордонників та сил АТО часто ведуться з території РФ", - кажуть у відомстві.

В РНБО кажуть, що сепаратисти нарощують угруповання сил і засобів на нашій території, і що серед них зафіксували групи військових в російській формі без розпізнавальних знаків.

"Таку групу помічено в районі селища Ізварине. Угруповання має на озброєнні артилерію та установки "Град", - повідомив інформаційний центр відомства.